Korece Kaynaklar

hayadu

Yönetici
Yönetici
  • Sadece introduction (kitap tanıtımı) olan kısım İngilizce diğerleri Türkçe-Korece.
  • Link içersinde ses dosyaları ve pdf leri bulunmaktadır.hayadu-korece.jpg
  • Dosya büyük bir dosya olduğu için bilgisayar veya tablete indirmenizi tavsiye ediyorum.
  • Ses dosyaları zip uzantılı olduğu için telefona indirmeniz durumunda açmazsınız. Açmak için telefona zip dosya açıcı bir uygulama yüklemeniz gerekmektedir. Aynı durum tabletlerin bazı markalarında da geçerlidir.
  • Bilgiyarlarınızda genel olarak bu program yüklü olacağından sorun yaşamayacaksınızdır.

Son düzenleme:

hayadu

Yönetici
Yönetici
!!! Kaynakları indirebilmek için forum sitesine kayıt olmanız gerekmektedir.Hayadu sitesi ve forum sitesi ayrı kayıtlar ile ilerlemektedir.
(Her şey tamamen Ücretsizdir!)

500 Basic Korean Verbs-forum-hayadu.JPG

Mükemmel bir kaynak!!!
500 Basic Korean Verbs - 500 Temel Korece Fiiller
(Örnek Cümleli)

***Bağlantı linki açılamaması durumda farklı tarayıcı üzerinden açmayı deneyiniz.Tekrar hata ile karşılaşmanız durumunda belirtiniz.
***Dosyayı tek bir bütün olarak indirmek istediğinizde zip uzantılı olduğu için telefona indirmeniz durumunda telefona ayriyeten zip dosya açıcı bir uygulama yüklemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde dosyayı telefondan açamazsınız. Tek tek yüklenmesi durumda sorun yaşanmayacaktır.
***Bilgisayara indirmeniz durumunda sorunsuz çalışacaktır.

Zed

Kullanıcı
Merhaba. Öncelikle yüce gönlünüz için çok teşekkür ediyorum. Kaynak kaynak değil adeta cevher. İzniniz olursa kendi kendime çalışırken kullandığım bir kaç kaynağımı paylaşıp katkıda bulunmak istiyorum.

hayadu

Yönetici
Yönetici
Merhaba. Öncelikle yüce gönlünüz için çok teşekkür ediyorum. Kaynak kaynak değil adeta cevher. İzniniz olursa kendi kendime çalışırken kullandığım bir kaç kaynağımı paylaşıp katkıda bulunmak istiyorum.

Çok iyisiniz.
Aslında asıl amacımız da buydu. Bir kişinin ulaşabileceği kaynaklar, adresler, uygulamalar sınırlı. Herkes sizin gibi paylaşırsa hayallere giden yolda herkes birbirine destek vermiş olur.
İyi ki varsınız!

• Like
Tepkiler: Zed